Oferty pracy

Inżynier Sprzedaży Działu Robotyki

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów i rozwój biznesu na danym obszarze oraz w wybranych branżach.

Praca w trybie home office. Praca w regionie Środkowej i Północnej Polski.

Kogo szukamy i jakich umiejętności wymagamy?

- minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży (branża techniczna),

- wykształcenie wyższe (tytuł inżyniera z zakresu automatyki, robotyki, mechatroniki, budowy maszyn lub pokrewne),

- znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej i komunikowanie się z kolegami z pozostałych działów YASKAWA w Europie, jak i klientami anglojęzycznymi

- prawo jazdy kat. B.

Jeżeli dodatkowo:

- wiesz czego chcesz w życiu, a robotyka i maszyny elektryczne są Twoją pasją

- praca z ludźmi daje Ci satysfakcję i lubisz rozwiązywać ich biznesowe „problemy”

- potrafisz samodzielnie organizować swój czas pracy i lubisz częste wyjazdy służbowe

- sprzedaż to dla Ciebie coś więcej niż transakcja biznesowa

- jesteś otwarty na nowe wyzwania i wychodzenie z własnej strefy komfortu

- znasz polski rynek zakładów produkcyjnych (branża spożywcza, elektroniczna, metalowa, farmacja itp.)

W zamian oferujemy:

- wyjątkowy klimat pracy,

- codzienny „zastrzyk” pozytywnej energii,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy również do celów prywatnych,

- najlepszy pakiet szkoleń od pozytywnych coach’ów,

- stabilne warunki zatrudnienia.

Opis stanowiska:

- wygrywanie projektów robotycznych z naszą szanowną konkurencją :-) ,

- wsparcie handlowo – techniczne dla naszych wyjątkowych klientów obecnych i potencjalnych,

- udział w wydarzeniach sprzedażowych oraz promocyjnych (m.in. konferencje, targi, wystawy itp.),

- współpraca z działem technicznym oraz zaprzyjaźnionym działem napędów i sterowań,

- przygotowanie i prowadzenie prezentacji rozwiązań robotyzacji zakładów produkcyjnych

- kreowanie nowych potencjałów na rynku

Aplikacje prosimy składać na adres:

dawid.wozniak@yaskawa.eu.com