Informacje

Aktualne informacje związane z pandemią Koronawirusa / Covid-19

18. marzec 2020

Oddział europejskiej centrali Yaskawa, Eschborn

Szanowni Klienci i Partnerzy,

jesteśmy świadomi, że szybko rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa (COVID-19) jest źródłem wielu Waszych obaw i niepewności. 

W tym trudnym czasie zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, klientów, partnerów biznesowych i całego społeczeństwa jest naszym priorytetem. Codziennie monitorujemy zmieniającą się sytuację i odpowiednio dostosowujemy procesy biznesowe oraz dodatkowe wytyczne w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich. Zgodnie z zaleceniami władz w kraju i na świecie, wprowadziliśmy odpowiednie zabezpieczenia ograniczające ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa w naszej firmie. 

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kluczowymi partnerami, dzięki którym działalność naszej firmy może być kontynuowana bez znaczących zakłóceń, w celu zapewnienia ciągłości dostaw do wszystkich naszych klientów. W nadchodzącym okresie będziemy nadal dostosowywać nasze działania do Waszych potrzeb i regularnie publikować aktualizacje naszych planów operacyjnych.

Uprzejmie prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Dziękujemy za okazane wsparcie. Dołożymy wszelkich starań, aby obecna sytuacja nie wpłynęła w żaden sposób na jakość naszych usług.       

Działania dotyczą centrali,  jak i naszych wszystkich oddziałów.                                                                                                                         Zdrowie naszych klientów i pracowników jest dla nas najważniejsze.

Z poważaniem,

Bruno J. Schnekenburger

CEO Yaskawa Europe GmbH