Windy

Partner dla sektora wind

Yaskawa posiada imponującą bazę klientów i bogate doświadczenie w dziedzinie zastosowań związanych z windami. Niezliczone systemy przemieszczają się, wykorzystując podzespoły produkowane przez YASKAWA. Na pierwszy rzut oka można ich nie zauważyć. Jako producent oryginalnego sprzętu, oferujemy naszym partnerom dodatkowo modele bez znaku towarowego Yaskawa. Zapewniamy wiele opcji, aby sprostać zapotrzebowaniu naszych klientów:

 

 

  • Zestawy napędów składają się z silników synchronicznych i napędów falownikowych do wind L1000A
  • Napędy falownikowe L1000V i L1000A do modernizacji systemów windowych
  • L1000H i zawory Blain Hydraulics do podnośników hydraulicznych
  • Falownik J1000 do drzwi ruchomych

Pięć rozwiązań YASKAWA

YASKAWA oferuje rozwiązania do wielu zastosowań w branży wind, od pojedynczych podzespołów do modernizacji i nowych instalacji, po gotowe do użycia zestawy.
 

1. Zestawy napędów z falownikiem L1000A i silnikiem windowym:

Skoordynowany zestaw, składający się z napędu falownikowego oraz silnika windowego 16- lub 20-biegunowego do podnośników linowych przystosowanych do obciążeń od 400 do 2500 kg.

2. L1000A Uniwersalny napęd falownikowy

Idealny napęd falownikowy do precyzyjnego i wydajnego sterowania synchronicznego lub silników indukcyjnych w systemach windowych z przekładniami lub bez.

3. Zestaw do modernizacji L1000V

Dostępny zakres wydajności i funkcjonalność sprawia, że L1000V jest niedrogim wyborem do modernizacji wind, które nie mają sprzężenia zwrotnego o prędkości. Ponadto zmniejsza on koszty operacyjne systemów windowych, zapewniając płynniejsze przemieszczanie.

4. Zestaw do zastosowań hydraulicznych z L1000H

Innowacyjne nowe rozwiązanie do wymagających zastosowań związanych z podnośnikami hydraulicznymi. Połączenie napędu falownikowego L1000H i zaworu EV4 firmy Blain Hydraulics zapewnia płynne przemieszczanie oraz doskonałą wydajność energetyczną.

5. Napędy falownikowe do drzwi

Oprócz zwykłego ruchu pionowego napędy falownikowe Yaskawa wydajnie i niedrogo sterują wieloma różnymi ruchami.