O Centrum Szkoleniowym YASKAWA

Naszą motywacją jest Twój SUKCES

Odpowiednie wyszkolenie personelu to klucz do sukcesu.

Centrum Szkoleniowe YASKAWA Polska oferuje kursy dostosowane do poziomu wiedzy jego uczestników - od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Uczestnicy szkoleń chwalą nasze zbalansowane podejście, w którym na pierwszym planie poruszana jest praktyczna aplikacja, a następnie rozpoczyna się teoretyczna część kursu. W ten sposób gwarantujemy efektywne i praktyczne nauczania oraz zapewniamy, że uzyskana wiedza może być stosowana bezpośrednio po powrocie do firmy.

Dzięki regularnym szkoleniom oraz uzyskanym certyfikatom nasz zespół trenerów posiada zawsze aktualne informacje na temat technologii automatyki. Trenerzy Centrum Szkoleniowego YASKAWA Polska chętnie przygotują koncepcję szkoleniową opartą na indywidualnych oczekiwaniach. Motywuj pracowników, zwiększaj bezpieczeństwo użytkowników i redukuj przestoje dzięki zaawansowanym szkoleniom w YASKAWA Polska.

Nasz program szkoleniowy:

 • zapewnia wiedzę umożliwiającą właściwe działanie
 • zapewnia bezpieczeństwo i zaufanie na terenie obiektu
 • zapewnia Państwu i Państwa pracownikom dalsze kwalifikacje poprzez szkolenia na temat prawidłowej instalacji, aby zabezpieczyć systemy robotyki na najwyższym poziomie
 • zapewnia wsparcie na wczesnych etapach rozwoju, eliminując ryzyko pojawienia się komplikacji
 • wspomaga procesy, a tym samym pomaga optymalizować i zabezpieczać wydajność Państwa obiektu
 • zwiększa wydajność obiektu
 • gwarantuje sukces, ponieważ Państwa SUKCES to nasza MOTYWACJA!
 • Manfred Stern
President & CEO, YASKAWA Europe GmbH
  Nasi klienci to eksperci w rozwiązywaniu praktycznych problemów. Nasze produkty to narzędzia, które umożliwiają naszym klientom skuteczne realizowanie innowacyjnych rozwiązań.

  Aby w pelni wykorzystać możliwości produktów, konieczne jest uzyskanie dokładnej wiedzy na temat funkcjonalności podzespołów i - co zyskuje na znaczeniu - rozpoznawanie interakcji między produktami w systemie grupowym i wykorzystywanie ich możliwości.

  Głównym zadaniem YASKAWA ACADEMY i Centrum Szkoleniowego YASKAWA Polska jest przekazanie wiedzy klientom. Nasz wykwalifikowany zespół dostarcza szeroką i szczegółową wiedzę ekspercką na temat naszych produktów, a także omawia zastosowane rozwiązania w duchu dialogu z naszymi klientami: od produktu do rozwiązania! Sterowanie, technika napędowa i robotyka rozwijają się coraz bardziej w konkretnych zastosowaniach. W związku z powyższym Centrum Szkoleniowe YASKAWA oferuje zintegrowane podejście szkoleniowe obejmujące wszystkie linie produktów YASKAWA - oczywiście z korzyścią dla naszych klientów!
  Manfred Stern
  President & CEO, YASKAWA Europe GmbH