Tekstylia

Niezawodność i kompetencje

Na całym świecie napędy Yaskawa zasilają maszyny tekstylne i umożliwiają ich pracę przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Zakłócenia w działaniu maszyn tekstylnych szybko powodują bardzo duże straty z powodu przerw w produkcji. Przestoje te muszą zostać wyeliminowane poprzez staranną inżynierię i dobór niezawodnych podzespołów i układów napędowych. Yaskawa jest partnerem, który zapewnia kompetentne zespoły inżynieryjne oraz produkty wysokiej jakości właściwe dla branży tekstylnej.

Wiedza i doświadczenie

Yaskawa posiada duże doświadczenie w branży tekstylnej, wyniesione z długotrwałej współpracy partnerskiej. Rozwiązania do indywidualnych zastosowań zapewniają dużą wydajność oraz zysk dla klientów. Firma Yaskawa zna indywidualne wymagania zastosowań, od otwieraczy beli po maszyny tkające, od wytłaczarek po nawijarki.

Yaskawa oferuje dedykowane układy napędowe dla branży tekstylnej.

Pełny zakres mocy od 0,1 kW do 185 kW, dostępny ze standardową i indywidualną funkcjonalnością, spełnia wszelkie wymogi branży maszyn tekstylnych. Falowniki serii T1000 i serii Sigma-5 Servo firmy Yaskawa zostały skonstruowane z uwzględnieniem niezawodności działania, łatwej obsługi i ogólnej oszczędności kosztów. Sterowniki uzupełniają nasz asortyment.