Stopka redakcyjna

Yaskawa Europe GmbH

Hauptstrasse 185

65760 Eschborn

Germany


Telefon:   +49 6196 569-300

Fax:      +49 6196 569-398

eMail:    info(at)yaskawa.eu.com

 
Managing Directors

Manfred Stern, Bruno J. Schnekenburger, Norbert Gauß, Marcus Mead

County court of Frankfurt, HRB 88369

UST (VAT) ID No: DE 128 960 627
 

Odpowiedzialność za linki

Nasza strona internetowa zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, nad których treściami nie mamy kontroli. Dlatego nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści na zewnętrznych stronach. Dostawca lub operator połączonych stron jest zawsze odpowiedzialny za treść tych stron.

Połączone strony zewnętrzne zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawa w momencie, w którym zostały połączone.  Nieznaleziono treści niezgodnych z prawem w momencie, gdy strony zewnętrzne zostały połączone. Ciągłe monitorowanie zawartości stron, do których prowadzą linki, nie jest jednak możliwe bez konkretnych dowodów niezgodnych z prawem treści. Natychmiast usuniemy odpowiednie linki po wykryciu jakichkolwiek naruszeń prawa.

Odpowiedzialność za treść

Treść naszej strony została przygotowana z najwyższą starannością. Nie możemy jednak zagwarantować, że treść jest dokładna, kompletna lub aktualna. Zgodnie z § 7 ust. 1 niemieckiej ustawy o telemediach (TMG), jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni zgodnie z prawem ogólnym za własne treści na tej stronie. Zgodnie z §§ 8–10 TMG nie jesteśmy odpowiedzialni jako usługodawca za monitorowanie przekazywanych lub przechowywanych informacji osób trzecich ani za badanie okoliczności sugerujących nielegalne działania. Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania wykorzystywania informacji pozostają nienaruszone na mocy ogólnego prawa. Wszelka odpowiedzialność w tym zakresie obowiązuje jednak od momentu powiadomienia nas o konkretnym naruszeniu prawa. Gdy dowiemy się o takich naruszeniach prawa, niezwłocznie usuniemy określoną treść.

Odpowiedzialność za treść zgodnie z § 55 Abs. 2 RStV

Armin Schlenk

Yaskawa Europe GmbH

Marketing

Hauptstrasse 185

65760 Eschborn

Germany