Yaskawa Academy

O centrum szkoleniowym

Naszą motywacją jest TWÓJ sukces

Klucz do sukcesu to odpowiednio wykształcony personel

Centrum szkoleniowe Yaskawa Akcademy oferuje szeroki zakres kursów dostosowanych do poziomu wiedzy jego uczestników - od poziomu podstawowego  do zaawansowanego. Nasz program szkoleń posiada budowę modułową, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować odpowiedni moduł szkoleniowy dostosowany do prawie wszystkich aplikacji oraz każdego poziomu wiedzy.

Dzięki naszym szkoleniom zyskasz:

  • wiedzę teoretyczną i praktyczną 
  • bezpieczeństwo i zaufanie na terenie obiektu
  • wraz ze swoimi pracownikami dalsze kwalifikacje, dzięki szkoleniom związanym z prawidłową inslatacją, tak aby zabezpieczyć systemy robotyki na najwyższym poziomie
  • wsparcie we wczesnym etapie rozwoju eliminujące przyszłe problemy techniczne
  • wsparcie w procesach pomagających optymalizować i zabezpieczać wydajność Twojego obiektu
  • wzrost wydajności Twojego obiektu
  • gwarantuje sukces, ponieważ Twój sukces to nasza motywacja!

Nasi klienci są ekspertami, jeśli chodzi o praktyczne rozwiązywanie konkretnych problemów. Nasze produkty to narzędzia, które pozwalają im skutecznie realizować opracowane rozwiązania. Aby w pełni wykorzystać potencjał produktów, konieczne jest uzyskanie dokładnej wiedzy na temat funkcjonalności podzespołów, a co za tym idzie rozpoznać zależności między produktami w systemie grupowym, dzięki którym wykorzystane zostaną w pełni ich możliwości. Dokładnie takie jest zadanie naszego centrum szkoleniowego Yaskawa Academy – przekazanie wiedzy naszym klientom. Nasz wykwalifikowany zespół dostarcza szeroką i szczegółową wiedzę ekspercką na temat naszych produktów, a także omawia zastosowane rozwiązania w duchu dialogu z naszymi klientami: od produktu do rozwiązania! Sterowanie, technika napędowa i robotyka rozwijają się coraz bardziej w przeróżnych zastosowaniach, dlatego właśnie Yaskawa Academy oferuje zintegrowane podejście szkoleniowe obejmujące wszystkie linie produktów Yaskawa – tak, by nasi klienci osiągali jak największe korzyści!  

Manfred Stern

Corporate Officer – Regional Head Yaskawa Europe