Szkolenia 

Yaskawa Academy w Polsce

Szkolenia w Yaskawa Academy

 

Jesteśmy oddziałem centrali europejskiej Yaskawa Academy - centrum szkoleniowego w Eschborn (Niemcy). Współpraca z centralą w zakresie szkoleń, metod nauczania i kształcenia praktycznego pozwala nam na stały rozwój, skupiając się jednocześnie na najwyższych standardach skutecznych szkoleń praktycznych w skali międzynarodowej.

Nasze szkolenia odbywają się w języku polskim i koordynowane są w naszej siedzibie we Wroclawiu.                                                               

Nasz zespół trenerów zawsze stara się  inspirować wszystkich uczestników szkolenia do nieustannego poszerzania swej wiedzy. Uczestnicy szkoleń chwalą nasze zbalansowane podejście, w którym na pierwszym planie poruszana jest praktyczna aplikacja, a następnie teoretyczna część kursu. W ten sposób gwarantujemy efektywne i praktyczne nauczanie oraz zapewniamy, że uzyskana wiedza może być stosowana bezpośrednio po powrocie do firmy.

Dzięki regularnym szkoleniom i uzyskanym certyfikatom nasz zespół trenerów zawsze posiada aktualne informacje na temat technologii automatyki. Trenerzy Centrum Szkoleniowego Yaskawa Academy chętnie przygotują koncepcję szkoleniową opartą na indywidualnych oczekiwaniach.

 

Motywuj pracowników, zwiększaj ich bezpieczeństwo i redukuj przestoje, dzięki zaawansowanym szkoleniom w YASKAWA Polska.

Nasze Centrum Szkoleniowe to:

  • roboty szkoleniowe do różnych zastosowań               
  • 3 sale wykładowe
  • 6 certyfikowanych i doświadczonych trenerów     

 

Tel.  +48 71 792 86 70,

szkolenia@yaskawa.eu.com                                                                          

 

Przyjdź i skorzystaj z indywidualnej oferty szkoleń z zakresu programowania robotów Yaskawa.  Nasze szkolenia przygotowujemy tak,

aby idealnie odpowiadały potrzebom naszych klientów. Każde stanowi unikalne połączenie wiedzy całej Grupy Yaskawa oraz doświadczeń zdobytych w trakcie poprzednich szkoleń.

 

Nasze szkolenia podzieliliśmy na moduły, tak by dostarczyć użytkownikom wiedzę i kompetencje niezbędne w ich codziennej

pracy. Każdy moduł adresowany jest do innej grupy odbiorców i oferuje inny zakres wiedzy: od poziomu podstawowego po operatorski i serwisowy.

 

Znajdujemy się we Wrocławskim Parku Technologicznym, który dzięki swojemu położeniu w sąsiedztwie autostrady, lotniska i bogatej infrastruktury, pozwala na szybki i łatwy dojazd do siedziby.

Nasz adres:

Yaskawa  Polska Sp. z o.o.

ul. Duńska 11
54-427 Wrocław

Budynek SIGMA, Wrocławski Park Technologiczny (parter)

 

Tel.  +48 71 792 86 70, 

szkolenia@yaskawa.eu.com