YASKAWA Europe GmbH

YASKAWA Europe GmbH

Twój partner biznesowy w drodze do sukcesu

Firma YASKAWA Europe z siedzibą w niemieckim mieście Eschborn oferuje rozwiązania z dziedziny mechatroniki i robotyki dla firm z Europy, Azji, Środkowego Wschodu oraz Afryki.  Dzięki spółkom zależnym w tych regionach oraz zakładom produkcyjnym w Europie jesteśmy blisko wymagań rynkowych.

Od 2012 roku VIPA należy do rodziny YASKAWA, do której dołączyła jako trzeci oddział obok istniejących Drives & Motion oraz Robotics. Firma ma siedzibę w Herzogenaurach w Niemczech i zajmuje się projektowaniem oraz produkcją PLC, systemów WE/WY i zaawansowanych przemysłowych HMI.

Technologia napędowa
Technologia napędowa

Technika napędowa

Falowniki, serwonapędy i sterowniki maszyn oraz dedykowane dla klientów układy napędowe i sterowanie firmy YASKAWA od lat potwierdzają swoją wartość na rynku. Nasze doświadczenie z elastycznymi rozwiązaniami z zakresu automatyki oraz doświadczenie w wielu branżach i zastosowaniach sprawia, że jesteśmy kompetentnym partnerem do projektowania rozwiązań systemowych.

Inżynieria robotyki i produkcji
Inżynieria robotyki i produkcji

Robotyka

YASKAWA to jeden z największych producentów robotów przemysłowych, z zainstalowanymi ponad 330 000 robotami na całym świecie. Oprócz wariantów przeznaczonych do konkretnych zastosowań, takich jak roboty do zgrzewania, paletyzowania, malowania i obsługi, w szerokim asortymencie znajdują się roboty przeznaczone do zastosowań w laboratoriach i pomieszczeniach o kontrolowanych parametrach środowiska, a także wysokiej jakości gotowe automatyczne systemy zgrzewania.

Technologia sterowania
Technologia sterowania

VIPA

Od wielu lat VIPA wprowadza innowacje w branży PLC i HMI Firma VIPA uzupełnia asortyment firmy YASKAWA w zakresie produktów odpowiedzialnych za sterowanie i umożliwia klientom zakup wydajnych systemów z jednego źródła.

Zarządzanie

Kadra zarządzająca firmy YASKAWA Europe GmbH:

Manfred Stern
Manfred Stern
Corporate Vice President YASKAWA Electric Corporation
President & CEO YASKAWA Europe
Bruno J. Schnekenburger
Bruno J. Schnekenburger
Chief Operating Officer
Norbert Gauß
Norbert Gauß
Prezes oddział Drives Motion Controls
J.P. Mäkinen
Jukka-Pekka Mäkinen
President Environmental Energy Division (The Switch)
Marcus Mead
Marcus Mead
Prezes oddział Robotics

1.800

pracowników w Europie

30

biur

6

zakładów produkcyjnych

Fakty

Projektowanie produktów w Europie, wsparcie techniczne, sprzedaż, konsultacje, naprawy, serwis i szkolenia