YASKAWA Europe GmbH

YASKAWA Europe GmbH

Twój partner biznesowy w drodze do sukcesu

Firma YASKAWA Europe z siedzibą w niemieckim mieście Eschborn oferuje rozwiązania z dziedziny mechatroniki i robotyki dla firm z Europy, Azji, Środkowego Wschodu oraz Afryki.  Dzięki spółkom zależnym w tych regionach oraz zakładom produkcyjnym w Europie jesteśmy blisko wymagań rynkowych.

Od 2012 roku VIPA należy do rodziny YASKAWA, do której dołączyła jako trzeci oddział obok istniejących Drives & Motion oraz Robotics. Firma ma siedzibę w Herzogenaurach w Niemczech i zajmuje się projektowaniem oraz produkcją PLC, systemów WE/WY i zaawansowanych przemysłowych HMI.

Technologia napędowa
Technologia napędowa

Technika napędowa

Falowniki, serwonapędy i sterowniki maszyn oraz dedykowane dla klientów układy napędowe i sterowanie firmy YASKAWA od lat potwierdzają swoją wartość na rynku. Nasze doświadczenie z elastycznymi rozwiązaniami z zakresu automatyki oraz doświadczenie w wielu branżach i zastosowaniach sprawia, że jesteśmy kompetentnym partnerem do projektowania rozwiązań systemowych.

Inżynieria robotyki i produkcji
Inżynieria robotyki i produkcji

Robotyka

YASKAWA to jeden z największych producentów robotów przemysłowych, z zainstalowanymi ponad 330 000 robotami na całym świecie. Oprócz wariantów przeznaczonych do konkretnych zastosowań, takich jak roboty do zgrzewania, paletyzowania, malowania i obsługi, w szerokim asortymencie znajdują się roboty przeznaczone do zastosowań w laboratoriach i pomieszczeniach o kontrolowanych parametrach środowiska, a także wysokiej jakości gotowe automatyczne systemy zgrzewania.

Technologia sterowania
Technologia sterowania

VIPA

Od wielu lat VIPA wprowadza innowacje w branży PLC i HMI Firma VIPA uzupełnia asortyment firmy YASKAWA w zakresie produktów odpowiedzialnych za sterowanie i umożliwia klientom zakup wydajnych systemów z jednego źródła.

Zarządzanie

Kadra zarządzająca firmy YASKAWA Europe GmbH:

Bruno J. Schnekenburger
Bruno J. Schnekenburger
President and CEO
YASKAWA Europe
Manfred Stern
Manfred Stern
Corporate Officer
Regional Head YASKAWA Europe
Norbert Gauß
Norbert Gauß
President Drives Motion Controls Division
Jukka-Pekka Mäkinen
Jukka-Pekka Mäkinen
President Environmental Energy Division
(The Switch)
Marcus Mead
Marcus Mead
President Robotics Division

1.900

pracowników w Europie

30

biur

8

zakładów produkcyjnych

Fakty

Projektowanie produktów w Europie, wsparcie techniczne, sprzedaż, konsultacje, naprawy, serwis i szkolenia