Wizja Przyszłości

YASKAWA wraz ze swoimi Partnerami, Klientami i innymi firmami tworzy nowe wartości w dziedzinie mechatroniki, czystej energii i humatroniki na całym świecie.

Polityka i Wizja

YASKAWA nawiąże współpracę z firmami startupowymi z całego świata w zakresie IoT (Internet of Things) i AI (Artificial Intelligence), aby przynieść dodatkowe efekty synergiczne w tworzeniu nowych firm, a także rozszerzyć główny obszar działalności YASKAWA, określony w WIZJI 2025.

 

 

Cel

Do tej pory YASKAWA zawarła sojusze kapitałowe i współpracuje z firmami, z którymi widzi potencjał dla synergii technicznych, takich jak: ReWalk Robotics Ltd., izraelskie przedsięwzięcie, które produkuje urządzenia egzoszkieletowe, które pomagają ludziom chodzić, japońskie EV venture GLM Co., Ltd., i Robotic Biology Institute Inc., przedsięwzięcia w dziedzinie automatyzacji prac biomedycznych. 

W ostatnich latach otwarte innowacje stały się bardziej powszechne w społeczeństwie, a wiele firm typu venture, zarówno w Japonii, jak i za granicą, pojawiło się na scenie, dzięki zaawansowanej technologii i aplikacjom, które oferują możliwości komercjalizacji w krótkim czasie. Dzięki dokonaniu pełnych inwestycji w spółki typu venture, które mają zdolności do szybszego rozwoju, aby zwiększyć swój własny wysoki poziom technologii, YASKAWA przyśpieszy starania, aby osiągnąć "połączenie zaawansowanej technologii i otwartych innowacji", jak określono w WIZJI 2025, by oferować nowe wartości dla społeczeństwa.

Więcej informacji: YASKAWA Electric Corporation Website.